Projekty, które sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem.
FABA VENTURES Inwestowanie w obligacje ze zwrotem 7,20 % p.a.
Oferta publiczna obligacji zakończyła się 25.12.2020 r.
FABA VENTURES 7,20/25


Inwestowanie w obligacje ze zwrotem 7,20% p.a.
Oferta publiczna obligacji zakończyła się 25.12.2020 r.


Subskrybowany kapitał zostanie zainwestowany w rozwój spółek.
Sprzedaż obligacji w minimalnej kwocie 150 000 CZK (25 000 PLN). Termin wykupu kwoty głównej obligacji wynosi 5 lat, kupon (odsetki) jest wypłacany kwartalnie. * Zwrot podlega 15% podatkowi potrącanemu.

Inwestujemy w wybrane wartości ludzkie.
FABA VENTURES wspiera firmy mające pozytywny wpływ na nasze środowisko, food-tech, bio-tech, edukację, AI.


O nas i
Nasza misja
FABA VENTURES jest spółką zależną grupy FABA LTD., która weszła na rynek czeski w lutym 2019 r. w celu inwestowania w spółki mające pozytywny wpływ na nasze środowisko. Spółka będzie inwestować za pośrednictwem venture capital i private equity, nabywając w ten sposób udziały lub akcie w spółkach, w które inwestuje..

Naszą misją jest stać się największą firmą typu venture capital, która wspiera rewolucyjne projekty pozytywnie wpływające na nasze otoczenie.

Portfolio spółki
Seed / VC/ Private Equity
NAPOLEON HR-4F
Koncepcja reaktora IV generacji – wytwarzanie wodoru

NAPOLEON HR-4F przedstawia nową koncepcję gazem chłodzonego szybkiego reaktora IV generacji z głównym celem wytwarzania wodoru.

CEO spółki Branislav Hatala posiada długoletnie doświadczenie
w dziedzinie bezpieczeństwa jądrowego. Swoje doświadczenie wykorzystuje w tworzeniu propozycji projektów, kierując zespołem opracowującym termo-hydrauliczne analizy bezpieczeństwa, a także
w projektach badawczych poświęconych termomechanicznym właściwościom paliwa jądrowego. Był odpowiedzialny za zarządzanie dużymi projektami dla słowackich elektrowni jądrowych i był członkiem zespołów badawczych przy kilku europejskich projektach badawczych. Od ponad 10 lat jest zaangażowany w międzynarodowe badania jądrowe i jest europejskim przedstawicielem Międzynarodowego Forum Badań Reaktorów IV Generacji.


whalecup
Biodegradowalny materiał opakowaniowy

Whalecup to nowy startup koncentrujący się na rozwoju biodegradowalnych i ekologicznych materiałów do pakowania żywności.

CEO spółki Anastasia Malysheva ukończyła uniwersytet technologii chemicznej ze specjalizacją energia alternatywna i nauka o środowisku. Ma praktyczne umiejętności i doświadczenie w dziedzinie biopaliw, paliw konwencjonalnych, technologii organicznych i chemii środowiska.
AGORA Pharmaceuticals
Opracowanie leku przeciwko chorobie Alzheimera

AGORA Pharmaceuticals s.r.o. to spółka biotechnologiczna, założona w lipcu 2015 r., której celem jest opracowywanie nowych leków przeciwko chorobom neurodegeneracyjnym, zwłaszcza chorobie Alzheimera.


FABA VENTURES
CEO: Robert Flocius
Robert Flocius ma wieloletnie doświadczenie we wszystkich aspektach equity investments. Były akcjonariusz i współzałożyciel spółki UB Networks Benelux Inc. - amerykańskiej spółki telekomunikacyjnej, która została pierwszym globalnym partnerem Cisco Systems Inc. Później została ona sprzedana firmie Newbridge za 260 milionów dolarów. Pracował jako senior advisor dla Madge Networks (najszybciej rozwijająca się brytyjska firma w 1998 r.). Specjalizuje się w M & A, Equity, IPO, finansowaniu strukturalnym i doradztwie.

Wypełnij formularz o sobie
i o projekcie
Wybór (rejestracja)
Sadzenie
W razie zainteresowania zaprosimy
Cię na prezentację (Pitch)
Pielęgnacja
Rozmawiamy o konkretnych etapach współpracy i poznamy się
Wzrost/żniwa
Proces współpracy
Stworzenie środowiska sukcesu,
uzupełnienie i finansowanie zespołu

© All Right Reserved. FABA VENTURES s.r.o.
hello@fabaventures.com
Povltavská 74/5
Praha 7 - Troja
171 00